Hakkımızda

Doğrama Kabı

1999 yılında İstanbul'da kurulan Kalıpsan Kalıp ve Plastik firması olarak mutfak ve banyo ürünlerinin üretimini 20 yıllık tecrübe ile profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. İç ve dış piyasaya satış hizmeti veren İSTOÇ şubemizle birlikte 300 kişiden oluşan enerjik ve tecrübeli kaydosuyla 20 yıllık sektör deneyimini tek çalında altında toplayıp Türkiye'de 5.000 m2, Irak'ta 12.000 m2 alan üzine kurulu alanda hizmet veren firmalardan biridir.

Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız ürünün kalite,tasarım ve kullanılabilirlik durumlarını birleştirip, yeni ürünlerin çalışmalarını sürdürerek ve personelimizin sürekli eğitimler ile ürün iyileştirme ve geliştirme bilincini yüksek tutmaktadır. Yeni teknolojileri yakından takip eden fabrikamızda hizmet verdiğimiz sektörler arasında otomotiv,beyaz eşya ve telekomünikasyon sektörleri de bulunmaktadır.

"Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir."
prensibiyle çalışan Kalıpsan Kalıp, sektör talepleri doğrultusunda kullanışlı mutfak ve banyo ürünlerini sizlere bugün ve gelecekte sunmaya devam edecektir.

To Top
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası ve Aydınlatma Metni bilgilerini inceleyebilirsiniz. Kabul Et