1996 yılında genel mühendislik parçalarının enjeksiyon kalıp üretimi amacıyla kurulan KALIPSAN kısa bir süre içerisinde sahip olduğu dinamizm ile büyük mesafeler kat ederek bugün bulunduğu noktaya gelme başarısını göstermiştir.

Vizyonu doğrultusunda kuruluşunun ardından kalıp üretimine paralel olarak plastik üretim bölümünü “A-design” markasını hizmete sunmuştur. Müşterilerine hem kalıp üretimi hem de plastik parçaların üretimi konusunda geniş bir yelpazede hizmet verebilmiştir.

A-design markası ile plastik ürün sektöründe faaliyet göstermektedir. Sahip olduğu girişimci ruh ve dinamik takımıyla ürün yelpazesini genişleterek çok farklı sektörlere hizmet eden firma kimliğini kazanmıştır. Uluslararası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışı birçok firma ile işbirliği yapmaktadır.

A-design geniş faaliyet alanı, global müşteri tabanı, yaratıcı ürün gamı ve gelişmiş teknoloji kombinasyonuna sahip bir markadır.

مصنع بلاستيك Kalipsan للاستثمار الخارجي
منشأة بالعراق منذ عام 2014 للانتاج والتسويق
الماركة التجارية A – Design

Kalıpsan Plastik olarak 2014 yılı itibariyle IRAK ta yatırımını tamamlamış olduğumuz fabrikamız A-Design ticari markası ile plastik ürün üretim ve satış işlemlerine başlamıştır.

As Kalıpsan Plastik, we have completed the investment of IRAQ in 2014. Our factory started production and sales of plastic products with A-Design trademark.

Als Kalıpsan Plastik haben wir die Investition von IRAQ im Jahr 2014 abgeschlossen. Unsere Fabrik begann mit der Herstellung und dem Vertrieb von Kunststoffprodukten mit der Marke A-Design.

En tant que Kalıpsan Plastik, nous avons achevé linvestissement de lIRAQ en 2014. Notre usine a commencé la production et la vente de produits en plastique avec la marque A-Design.

 
 
 
Tüm hakları saklıdır. © Copyright Kalıpsan 2015